בונובו מרקטינג - bonbo marketing

Bonobo Marketing

הקמתם אתר אינטרנט באמצעות פלטפורמת WIX? זה הזמן לדעת הכול קידום אורגני לאתרי WIX

WIX היא פלטפורמה מצוינת לבניית אתרים על ידי כל אחד ואחת מביניכם, וזאת לנוכח העובדה שהשימוש בה אינו מצריך ידע קודם בתחום.

מאחורי הפלטפורמה עומדת חברה ישראלית שנוסדה בשנת 2006, ונכון להיום משתמשים בה למעלה מ-170 מיליון איש ביותר מ-190 מדינות מסביב לעולם.

במהלך שנת 2020, בעקבות התפרצותו של נגיף הקורונה, חלה עלייה משמעותית בהיקף אתרי איקומרס אשר נבנו באמצעות פלטפורמת WIX, וזאת לנוכח היתרונות הרבים הנלווים לתהליך בניית אתרי WIX וביניהם: מערכת ניהול תוכן מובנית, תבניות עיצוב מובנות, הקמת אתר במהירות ללא צורך בידע קודם, וכמובן, שירות חינמי המאפשר לכל אחד ואחת מביניכם לבנות אתר אינטרנט מקצועי במהירות ובקלות.

קידום אורגני לאתר וויקס

עד לפני מספר שנים, קידום אתר וויקס נחשב לאחת מהמשימות המורכבות ביותר גם עבור מקדמי אתרים מנוסים ומיומנים, וזאת לנוכח מספר בעיות עיקריות אשר אפיינו הפלטפורמה, וביניהן: התבססות על טכנולוגיית FLASH, מבנה URL בעייתי, תמיכה לקויה באתרים בשפה העברית, חוסר אפשרות להוספת תגיות ALT לתמונות ובעיות נוספות שלא אפשרו תהליך אופטימיזציה המותאם לצרכי ה-SEO הנדרשים לכל אתר אותו תרצו לקדם במנוע החיפוש של גוגל.

אומנם מאז שנת 2016, חלו שיפורים משמעותיים בפלטפורמה ורוב הבעיות תוקנו, אך הסטיגמה בנוגע לקשיים הנלווים לתהליכי קידום אורגני לאתר וויקס, כבר התבססה וגם היום חלק גדול מהמקדמים נמנעים מלקחת על עצמם פרויקטים הקשורים לקידום אתר וויקס.

בונובו – שנים של ניסיון עם וויקס

בניגוד לאחרים, אנחנו בחברת בונובו מרקטינג, מאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם המחזיק באתר אינטרנט שנבנה באמצעות פלטפורמת WIX, ליהנות מהניסיון המעשי והמוכח העומד לרשותנו בכל הנוגע לקידום אתרי וויקס.

מזה 7 שנים אנו מקדמים אתרי וויקס מכל סוג ומאפשרים ללקוחותינו ליהנות מתוצאות קידום מיטביות. לאורך השנים, קידמנו בהצלחה יתרה עשרות אתרי וויקס והצלחנו להתמודד עם אתגרים מקצועיים ועם סטיגמות מופרכות לפיהן אי אפשר לקדם אתר וויקס – אנחנו הוכחנו אחרת!

מדוע בונובו אוהבים לקדם אתרי וויקס?

אנחנו בחברת בונובו אוהבים אתגרים מקצועיים, ולכן אנו לא מהססים לקחת על עצמנו פרויקטים מורכבים בתחום הקידום האורגני.

בניגוד לאנשי קידום אחרים החוששים מהסטיגמה לפיה אי אפשר לקדם אתרי וויקס, אנחנו בחברת בונובו, יודעים שמדובר רק בסטיגמה ועל כך יוכלו להעיד תוצאות הקידום אותן אנו מספקים לקהל לקוחותינו.

בהרבה מובנים, קידום אורגני לתאר וויקס, הינו תהליך נוח ויעיל המתאפשר הודות לשיפורים שיושמו בפלטפורמת WIX במהלך השנים האחרונות. שיפורים אלו מספקים מגוון רחב של כלים לביצוע תהליך אופטימיזציה לאתרי וויקס מכל סוג, לרבות, אתרי איקומרס ואתרים עתירי תוכן.

ההיכרות המעמיקה שלנו עם פלטפורמת WIX, מאפשרת לנו לנהל באופן יעיל וממוקד את תהליך הקידום ולבצע כל פעולת SEO נדרשת לאורך כל שלבי הקידום.

רוצים לדעת יותר על היכולות המקצועיות שלנו בתחום קידום אורגני לאתרי וויקס? לחצו כאן וצרו קשר עם מומחי ה-SEO שלנו.

קידום אורגני לאתר וויקס

כפי שציינו לעיל, קידום אורגני של אתרי וויקס מתאפשר הודות למספר שיפורים אשר יושמו במהלך השנים האחרונות והודות למספר אלמנטים מובנים בפלטפורמת WIX , וביניהם:

  • שימוש בתבניות לצורך החלת תגיות מטא על פי נוסחא קבועה אותה ניתן להחיל על כל אחד מהעמודים באתר

  • עריכת תג תיאור של כל עמודי האתר ותכניו

  • אפשרות ממשית לקביעת מבנה ה-URL ושילוב מילות מפתח/ביטוי מפתח עיקריים

  • הגדרת Headings בעמודי האתר – פעולה המאפשרת יצירת כותרות ראשיות וכותרות משנה לצורך יצירת היררכיית תוכן

  • הגדרת תגיות Alt לכל התוכן הוויזואלי באתר

  • אפשרות ממשית לביצוע הפניות 301

  • הצפנת האתר באמצעות טכנולוגיית SSL

  • ניהול מפת אתר באופן אוטומאטי

  • אפשרות ממשית להתאמה רספונסיבית של האתר לסביבת המובייל

  • אפשרות ממשית להאצת מהירות טעינת דפי האתר באמצעות תוסף WIX TURBO

ובאמצעות כלים נוספים הקיימים במערכת הניהול המובנית של אתרי וויקס.

כיצד בונובו מקדמים אתרי וויקס

בדומה לכל תהליך קידום אורגני של כל אתר אשר נבנה בקוד פתוח או סגור, גם קידום אורגני של אתר וויקס בחברת בונובו מרקטינג, מיושם במספר שלבים מקצועיים שכל אחד מהם עתיד לקדם אותנו לעבר המטרה המיוחלת: השגת תוצאות קידום מיטביות בפרק זמן סביר.

תהליך הקידום עצמו מבוסס על הניסיון רב השנים העומד לרשותנו בתחום הקידום האורגני ועל היכולות המקצועיות (המוכחות) של כל אחת מהמחלקות המקצועיות הפעולות בחברתנו, וביניהן:

מחלקת אפיון ומחקר המתמחה בעריכת מחקרי שוק ומחקרי מילות/ביטוי מפתח, מחלקת אופטימיזציה המתמחה בביצוע תהליכי אופטימיזציה מלאים לכל מבנה ותוכן האתר המקודם, מחלקת SEO המתמחה בהליכי קידום אורגני בגוגל, מחלקת קריאייטיב המתמחה ביצירת עולמות תוכן רלוונטיים לתחום עיסוקו של האתר המקודם ומחלקת תקציבאות המתמחה בניהול מסגרת התקציב הנדרש לאורך כל שלבי הקידום.

השילוב בין מחלקות השירות השונות לצד היכולת המקצועית שלנו לעקוב אחר תוצאות הקידום בכל רגע נתון (בהתאם לדו"חות סטטיסטיים אותם אנו מנפיקים ללקוח), מאפשר לנו להוביל מהלכי קידום יעילים וממוקדים.

שתפו את המאמר

רוצים להטיס את העסק שלכם?

קבלו הצעה מהמקצוענים בתחום

תוכן העניינים

מאמרים נוספים

בניית חנות אינטרנטית – סקירה מלאה

יש לכם מה למכור ברשת? זה הזמן לדעת הכול על הקמתה של חנות אינטרנטית רכישות באונליין הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהאופן בו אנו

איקומרס – מסחר אלקטרוני

4.9 טריליון $, זה סכום המכירות המטורף הצפוי בשנת 2021 בתחום המסחר האלקטרוני, ואם אתם עדיין לא יודעים מה זה איקומרס ואיך מצטרפים ל-"חגיגות המכירות"

קידום ממומן בגוגל ופייסבוק

מה זה PPC ולמה אתם צריכים איש PPC? רוצים לדעת מה זה PPC ולמה הוא נחוץ לכם למטרות שיווק דיגיטלי ברשת? השורות שלפניכם נכתבו במיוחד

Uncategorized

מה זה URL ואיך הוא משפיע על SEO?

הם ראשי תיבות של UNIFORM RESOURCE LOCATOR שהוא למעשה מונח מקצועי המתאר רצף של תווים המשמשים לצרכי הגדרת כתובות של דפי אינטרנט. כתובת ה-URL הידועה

הרשמו לניוזלטר של בונובו

לקבלת מאמרים נוספים