בונובו מרקטינג - bonbo marketing

Bonobo Marketing

בעלי אתר וורדפרס כזה או אחר? אצלנו בחברת בונובו מרקטינג, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותים מקצועיים המיועדים למטרות קידום אתרי וורדפרס בדרך היעילה, המהירה והנכונה ביותר.

אחד מכל שלושה אתרים ברשת הוא אתר אינטרנט אשר הוקם באמצעות מערכת קוד פתוח מסוג WORDPRESS , ולכן, הצורך בהליכי קידום אורגני (SEO) או ממומן (PPC) של אתרי וורדפרס הוא צורך קיומי עבור מספר הולך וגדל של בעלי אתרים ומפעילי אתרים.

בונובו – שנים של ניסיון בוורדפרס

אנחנו בחברת בונובו מרקטינג, עוסקים ומתמחים בהליכי קידום אתרי וורדפרס מזה 7 שנים, ולאורך כל התקופה הובלנו עשרות אתרים לדירוגים הטובים ביותר במנועי החיפוש.

הידע, הניסיון וההיכרות המעמיקה שלנו עם מערכות וורדפרס בכלל והליכי קידום אתרי וורדפרס בפרט, מבטיחה גם לכם את שיטת הקידום היעילה, המהירה והנכונה ביותר בתחום.

לרשותנו, מחלקת שירות מקצועית העוסקת ומתמחה אך ורק בקידום אורגני וממומן של אתרי וורדפרס במנועי החיפוש וברשתות החברתיות.

על מנת להבטיח לקהל לקוחותינו את הליכי הקידום הטובים ביותר לכל סוגי האתרים הפועלים על גבי מערכות קוד פתוח מסוג WORDPREES, אנחנו בחברת בונובו מרקטינג, מתחילים את תהליך הקידום בביצוע בדיקות מקדימות הכוללות בין היתר:

 1. סביבת התחרות של האתר ברשת בהתאם לתחום עיסוקו העיקרי

 2. מיקומו הנוכחי (בטרם תחילת הליך הקידום) של האתר בגוגל

 3. איתור מילות וביטויי המפתח הרלוונטיים למטרות קידום האתר

 4. איכויות האתר ברמת הנראות והתוכן

במקביל, אנו מבצעים אופטימיזציה מלאה לקוד ותוכן האתר, ובמידת הצורך אנו פועלים לשדרוג האתר והתאמתו לצרכי הקידום.

קידום אתרי וורדפרס – מה חשוב לדעת?

קידום אתרים אשר נבנו באמצעות מערכת קוד פתוח מסוג WORDPRESS, היא פעולה המחייבת מתן דגש למספר פרמטרים מקדימים היכולים לעשות את ההבדל הקטן – גדול בתוצאות התהליך, וביניהם:

 • מבנה ונראות האתר – כל מחקר בתחום הרגלי הגלישה מהשנים האחרונות מעיד על כך שהגולש הממוצע מקדיש בין 3 עד 7 שניות בלבד לטובת התרשמות כללית מהאתר ולקבלת החלטה האם להמשיך בביצוע פועלות גלישה באתר או לנטוש אותו.

  כפועל יוצא מכך, קיימת חשיבות רבה לשימת דגש על מבנה ונראות האתר על מנת להבטיח לכם שהגולש יהיה מעוניין לבצע בו פעולות גלישה נוספות ולא ינטוש אותו לאחר מספר שניות.

 • מהירות טעינת האתר – בדומה לכל אתר אחר, גם אתר וורדפרס, חייב להיטען במהירות המרבית, ולכן קיימת חשיבות רבה לבדיקת מהירות אתר וורדפרס.

 • התאמה רספונסיבית – היקף פעולות הגלישה המתבצעות בכל רגע נתון מסביבת המובייל (טלפונים חכמים, טאבלטים וכו), עולה על היקף פעולות הגלישה המתבצעות ממחשבים נייחים, ולכן, קיימת חשיבות רבה להתאמת האתר לסביבת המובייל.

 • איכויות התוכן באתר- אחד מהפרמטרים המנחים את גוגל בכל הנוגע לדירוג אתרים בתוצאות החיפוש הוא איכויות התוכן המופיע באתר, ולכן, קיימת חשיבות רבה ליצירת עולמות תוכן מעניינים ורלוונטיים לתחום עיסוק האתר.

למה מקדמי אתרים אוהבים את וורדפרס?

אתרי וורדפרס מתאפיינים במספר תכונות ההופכות את הליך הקידום ליעיל יותר עבור מקדמי אתרים מנוסים ומיומנים בתחומם, כאשר אחת מהתכונות היא מערכת דינמית לניהול תוכן.

מערכת זו מאפשרת למפעילי ו/או מקדמי האתר לבצע עדכון שוטף ודימני של כל התכנים המופיעים באתר. כידוע, עדכון תוכן באתר מהווה פרמטר מרכזי אליו "הרובוטים של גוגל" מתייחסים כאשר הם מחליטים על דירוגו של אתר כזה או אחר בתוצאות החיפוש.

מאפיין נוסף ההופך את אתרי הוורדפרס לאתרים שמקדמי אתרים אוהבים, הוא תוספי וורדפרס שהם למעשה הגדרה כוללת להיצע גדול של תוספים אותם ניתן להתקין באתרי וורדפרס בכל רגע נתון.

תוספים אלו נועדו לצרכי שדרוג האתר בכל פרמטר: ממהירות הטעינה והתאמתו הרספונסיבית לסביבת המובייל, דרך אבטחת המידע באתר ועד לנראות מיטבית של הסרטונים והתמונות המופיעות באתר.

הטמעת תוספי וורדפרס באתר המקודם, מאפשרים למקדמי אתרים לייעל את תהליך הקידום. יחד עם זאת, על מנת להבטיח לעצמכם הליך קידום יעיל, מהיר ונכון של אתר הוורדפרס אותו אתם רוצים לקדם, חשוב לשכור את שירותיהם של מקדמי אתרים מנוסים המתמחים בעולמות הקידום האורגני והממומן של אתרי וורדפרס.

שיפור מהירות אתר וורדפרס

מהירות טעינתו של כל אתר וורדפרס כזה או אחרת, היא בעלת חשיבות רבה לנושא הקידום, וזאת לנוכח העובדה שאתרים הנטענים במהירות זוכים לדירוגים גבוהים יותר בדפי תוצאות החיפוש.

אתרים הנטענים לאיטם עלולים לעצבן את הגולשים ולגרום לנטישת האתר עוד בטרם פתיחת העמוד במלואו, ולכן, אנחנו בחברת בונובו מרקטינג, שימים דגש על שיפור מהירות אתרי וורדפרס כחלק בלתי נפרד מהפעולות המקדימות להליך הקידום עצמו.

את השיפור במהירות טעינת האתר, אנו מיישמים באמצעות מספר תוספי וורדפרס המיועדים לצורך כך ובאמצעות הסרתם של תגיות ותכנים שונים העלולים לעכב את מהירות הטעינה.

ניהול בלוג וורדפרס

מערכת קוד פתוח מסוג WORDPRESS החלה את דרכה כמערכת המיועדת בעיקר לצרכי הקמה וניהול של עמודי בלוג באינטרנט. עד היום, קיימים לא מעט אתרים אשר הוקמו בקוד סגור ובהם מופיע בלוג קוד פתוח ב-WORDPRESS.

בנוסף, ניהול בלוג וורדפרס באמצעות בלוג ייעודי, מהווה את אחת מהשיטות היעילות ביותר לצרכי קידום אורגני וממומן במנועי החיפוש והרשתות החברתיות.

ניהול בלוג וורדפרס מאפשר לכם להעלות תכנים מקצועיים ואינפורמטיביים מורחבים אודות תחום העיסוק העיקרי של האתר המקודם, וזאת לצד תמונות, סרטוני הדרכה וכדומה.

כחברה מובילה בתחום קידום אתרי וורדפרס, אנחנו בחברת בונובו מרקטינג, מפעילים מערך שירות ייעודי במסגרתו אנו מספקים שירותי ניהול בלוגים ב-וורדפרס, גם לאתרים הבנויים במלואם באמצעות מערכות קוד פתוח מסוג WORDPRESS וגם עבור לקוחות המעוניינים לקדם בלוג כזה או אחר העומד לרשותכם ברשת.

פעולות קידום נוספות באתרי וורדפרס

 • פעילות קידום ממוקדמת בתחום הקידום הלוקאלי – אנו יודעים לקדם אתרי וורדפרס גם באמצעות מערכת גוגל מיי ביזנס המאפשרת קידום לוקאלי לעסקים ובעלי מקצועות חופשיים הפועלים באזור גיאוגרפי מסוים.

 • קידום באמצעות GOOGLE SHOPING – גוגל שופינג הוא כלי שיווק חדש יחסית של גוגל המיועד בעיקר לצרכי קידום של אתרי מסחר אלקטרוני.

 • קידום SEO ביוטיוב – אתר הוידאו הנצפה ביותר בעולם מהווה פלטפורמה אידיאלית לצרכי קידום ושיווק דיגיטלי של אתרי אינטרנט והעובדה שהוא שייך לחברת גוגל מקנה נקודות זכות רבות לאתרים המקודמים ביוטיוב.

פעולות אלו מתווספות לכל פלטפורמת שיווק אפשרית ברחבי הרשת בה אנו עושים שימוש, וכל זאת במטרה לייצר עבורכם נוכחות דיגיטלית רחבת היקף בדרך להשגת תוצאות הקידום הטובות ביותר עבורכם.

פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום קידום אתרי וורדפרס, מותאמים לכל סוגי האתרים אשר נבנו במערכת קוד פתוח מסוג WORPRESS, מאתרי תדמית ואתרי מסחר מקוון, דרך אתרי נישה בתחומים כאלו ואחרים ועד לפורטלים מקצועיים הבנויים ב-וורדפרס.

להיכרות מעמיקה עם יכולות הקידום שלנו, אתם מוזמנים ללחוץ כאן וליצור קשר עם מומחי הקידום שלנו בתחום.

שתפו את המאמר

רוצים להטיס את העסק שלכם?

קבלו הצעה מהמקצוענים בתחום

תוכן העניינים

מאמרים נוספים

בניית חנות אינטרנטית – סקירה מלאה

יש לכם מה למכור ברשת? זה הזמן לדעת הכול על הקמתה של חנות אינטרנטית רכישות באונליין הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהאופן בו אנו

איקומרס – מסחר אלקטרוני

4.9 טריליון $, זה סכום המכירות המטורף הצפוי בשנת 2021 בתחום המסחר האלקטרוני, ואם אתם עדיין לא יודעים מה זה איקומרס ואיך מצטרפים ל-"חגיגות המכירות"

קידום ממומן בגוגל ופייסבוק

מה זה PPC ולמה אתם צריכים איש PPC? רוצים לדעת מה זה PPC ולמה הוא נחוץ לכם למטרות שיווק דיגיטלי ברשת? השורות שלפניכם נכתבו במיוחד

Uncategorized

מה זה URL ואיך הוא משפיע על SEO?

הם ראשי תיבות של UNIFORM RESOURCE LOCATOR שהוא למעשה מונח מקצועי המתאר רצף של תווים המשמשים לצרכי הגדרת כתובות של דפי אינטרנט. כתובת ה-URL הידועה

הרשמו לניוזלטר של בונובו

לקבלת מאמרים נוספים